Двоконфорочна електроплита ЛЕМІРА ЕПТ2-2.0 220В з широким теном
Двоконфорочна Плита електрична Леміра застосовується для розігрівання та приготування їжі в побутових умовах.
Робоча напруга мережі даної електричної плити 220 вольт, Частота 50Гц. Споживана потужність максимальна 2кВт. Дана плита обладнана вузьким двухконцевим теном, ступінчастим терморегулятором потужності конфорки і світловим індикатором, що сигналізує. Відповідає класу захисту від ураження електричним струмом ГОСТ 12.2.007.0-75. Діаметр тена 180 мм.
двоконфорочна плита Електрична Леміра з широким теном - це легкий, зручний, простий у користуванні, компактний побутовий прилад, який стане Вам незамінним помічником у Вашій квартирі або на дачі.
Користуйтеся із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Вид плити | Настільна |
| Варильна поверхня | електрична |
| Покриття варильної поверхні | емаль |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2кВт |
| Габаритні розміри: | 530х300х100 |
| Колір | білий, чорний |
| Маса | 3,2 кг |
| Тип Тена | одноконцевой |
| Розігрів до робочої температури | 6 хвилин |
| Діаметр конфорки | 180мм |
| Корпус | сталь холоднокатана |
| Регулятор рівня нагріву | ступінчастий |
- Ціна: 1 600 ₴


