Балон побутовий на 12 л Польща UN1965 призначений для транспортування і зберігання зріджених вуглеводних газів (пропану, бутану та їх сумішей).
- Балон може бути під'єднаний до котла для обігрівання або до газової плити для приготування їжі в місцях, де немає централізованого газопостачання.
- Балон може витримувати тиск 30 барів і має безпечний запірний пристрій.
Характеристики:
- Робочий тиск, МПа 1,6
- Маса порожнього балона, кг 5.56
- Висота, мм, не більш ніж 485
- Діаметр, мм 222
- Місткість (маса газу) не більш ніж 5 кг (9-10 л)
Переваги використання газового балона
Твердий сплав металу, з якого зроблений виріб, а також якість зварювання швів передбачають багаторазове використання. Ще до позитивних характеристик належать:
- екологічність;
- простота встановлення та обслуговування;
- безпека експлуатації;
- стабільність роботи;
- доступна ціна.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | UNP |
| Об`єм | 12 л |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальний робочий тиск | 1.6 бар |
| Маса порожнього балона | 5.56 кг |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 485 мм |
| Діаметр | 222 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 975 ₴





