Пропонована модель атласу Теплу обладнана джерелом автономного живлення 12 вольтів. Це є гарантією безперебійного нагрівання яєць у разі раптового вимкнення електроенергії. Основне нагрівання здійснює ТЕН від мережі 220 В. Вентилятор розподіляє тепло по всьому корпусу. Світловідбивачі сприяють тому, що на яйця не потрапляють прямі промені світла. В підсумку всередині створюється мікроклімат, який сприятливо впливає на розвитокva.
Функції Колекція Теплу-63
У процесі інкубації ця конструкція
- рівномірно обігріває яйця;
- підтримує температурний режим;
- періодично змінює положення яєць;
- забезпечує оптимальну вологість;
- здійснює примусовий повітрообмін за допомогою вентилятора.
Використовуючи автоматичний синтез Тепку, ви без зусиль, у очікуваний час, отримаєте чималий приплід здорового молодняка свійської птиці.
Литий пінопластовий корпус, ТЕН, світловідбивачі, вентилятор, 12 вольтів, універсальний лоток перевороту для курячих, качиних, гусячих, перепелиних яєць.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Харків |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Автоматичний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Матеріал корпусу | Пінопласт |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 63 шт. |
| Гусячі яйця | 30 шт. |
| Перепелині яйця | 200 шт. |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 30 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
| Тип харчування | Акумулятор, Мережа 220 В |
- Ціна: 2 400 ₴




