Одноконфоркова електроплита ЛЕМІРА ЕПП 1-1.20 кВт/220В пірокерамічна, сучасніша модель з терморегулятором і плавним регулюванням температури конфорки, сигналізатор увімкненого стану. Призначена для приготування й підігрівання їжі
Електроплитки з пірокерамічною конфоркою мають низку переваг:
- високоміцна склокерамічна поверхня;
- висока ефективність: час досягнення робочої температури не більш ніж 20 секунд;
- знижене енергоспоживання 1200 Вт, час закипання літра води 8-10 хвилин;
- надійний нагрівальний елемент із великим терміном експлуатації;
- регульований термостат;
- світлова індикація під'єднання до мережі електроживлення;
- підвищена безпека — унеможливлено електричною пробою на поверхню нагрівального елемента, оскільки склокераміка не проводить струм.
Електроплитка відповідає вимогам безпеки ГОСТ IEC 60335-1.
Підприємство виробник гарантує відповідність плитки вимогам ТУ У 27.5-03967576-026:2018 у разі дотримання споживачем умов експлуатації, зберігання, транспортування та встановлення відповідно до вимог інструкції з експлуатації.
Характеристики:
Номінальна напруга живлення, В: 220±22
Частота струму, Гц: 50±1
Род тока: змінний
Використовуємо німецьку арматуру для попросованої вилки
Номінальна потужність, кВт: 1,2
Регулювання температури конфорки: плавное
Масса, кг: 1,987±0,2
Габаритні розміри, мм: 300х300х100
Діаметр конфорки, мм: 180
Цвет: чорний
Клас захисту від ураження електричним струмом I за ГОСТ IEC 60335-1
Користуйтеся із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Чорний |
| Вид плити | Кухонна плита |
| Стан | Новий |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
| Кількість газових конфорок | 1 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 1.9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | чорний |
| Маса | 1,9 кг |
| Потужність | 1кВт |
| Габаритні розміри: | 300х300х100 |
- Ціна: 549 ₴




