Пропонуємо емальований деко для духовки. Форма дека прямокутна, колір чорний.
Розміри:
Довжина: — 40 см
Ширина — 34 см
Висота — 3.5 см
Також є форми для випікання прямокутної форми та різних діаметрів, телефонуйте, ми з радістю допоможемо вам із вибором!!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Виробник | Asel |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Висота стінок | 3.5 мм |
| Антипригарне покриття форми | Ні |
| Колір | Чорний |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 579 ₴



