Обігрівач ГАЗОВИЙ HAUSBERG HB-1020 2 В 1 З ЕЛЕКТРО ОБОГРІВОм
Пропонуємо нову модель електричний газовий інфрачервоний нагрівач пальника модель HAUSBERG HB-1020, потужністю 4200 Вт. Паливо пропан. Зі зворотного боку нагрівача є місце для встановлення балона місткістю до 27 літрів. Балон до комплектації не входить. Під'єднання від балона через редуктор. Редуктор не входить до комплекту. Максимальна витрата газу до 310 г/год за максимальної потужності 4.2 квт. Мінімальна витрата 140 г/год за мінімальної потужності 1,4 квт.
Працює на газовому паливі. Цей газовий нагрівач призначений для безпечної й ефективної роботи, використовується зріджений газ, як-от пропан-бутан, пропан. Ємності для газу до комплекту не входять. Балони можна придбати також у нас окремо.
Пальник модель HAUSBERG HB-1020 застосовується:
- заміські будинки, дачі
— відкриті майданчики для ресторанів, кафе та готелів.
- гаражі, склади та різні інші приміщення.
Джерелом теплового випромінювання слугує панель у передній частині корпусу. Вона виготовлена з високоміцної кераміки, на поверхні якої немає мікротріщини, сколи й інші дефекти. Конвективний потік виходить через перфорацію у верхній частині нагрівача.
Характеристики:
1. Потужність 4,2 кВт.
2. Розташування газового балона приховане, всередині самого корпусу нагрівача (балон до комплекту не входить).
3. Коліщатка для руху нагрівача.
4. Регулювання потужності — 3-ступеневий.
5. Керамічний пальник.
6. Аварійне вимкнення у разі падіння.
7. Незалежність від електроживлення.
8. Фіксатор балона (у комплекті)
Характеристики
Максимальна теплова потужність — 4.2 кВт
Тиск газу на виході — 29-30/ 36-37 мбар (для бутану/пропану)
Мінімальна витрата палива - 104 г/год
Середня витрата палива - 207 г/год
Максимальна витрата палива — 310 г/год
Тип палива — скраплений газ (пропан, пропан-бутан)
Спосіб підпалювання — п'єзо
Вес- 9 .5 кг
Цей нагрівач має два різновиди обігріву — газовий або електричний.
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 76 мм |
| Ширина | 46 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 33 |
| Рекомендована площа приміщення | 60 |
| Потужність обігріву | 4.2 |
| Основні атрибути | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 5 919 ₴


