Grundfos UPS 25-60 130 ― якісний циркуляційний насос виробництва всесвітньо відомої данської компанії Грюндфос, призначений для опалювальних систем приватних і громадських будівель. Модель може працювати як приєднаної к газовому котлу, так і окремо від нього (бути вмонтованої в трубу).
Циркуляційний насос Grundfos UPS 25-60/130 призначений на застосування в побутовій і у промисловій сферах, для перекачування циркулювальної рідини в системе теплопостачання, гарячого водопостачання і кондиціювання. Модель UPS 25-60/130 може бути легко та досить швидко під'єднана до опалювальної системи, оскільки має стандартні отвори для приєднання (1") і патрубки завдовжки 130 мм. Насос оснащён сучасним двигуном з мокрим ротором і статором із захистом. У ротора насоса немає ущільнювачів сальників, але є два кільця ущільнення. Робота насоса відбувається без стороннього шуму, позаяк підшипники змазуються циркульованою рідиною, завдяки чому насос працює плавно та тихо. Купуючи насос Grundfos UPS 25-60/130, Ви на довгі роки забудете про питання, пов'язані з опаленням!
Умови експлуатації:
- Використання в контурах опалення та гарячого водопостачання;
- В'язкість циркулювальних рідин не має бути вищою за 10 мм2/c;
- Вміст етиленгліколю — не більш ніж 40%
Робочі параметри:
- Тиск (максимальний): 10 барів;
- Напір (максимальний): 5,5 м;
- Пропускна здатність: 4,2 м3/год;
- Споживана потужність: 0,06 кВт;
- Мережева напруга: 220-240 В;
- Максимальна температура робочої рідини: 110 ºС;
- Максимальна температура довкілля: 40 ºС;
- Довжина патрубків приєднання: 130 мм;
- Діаметр вхідних отворів: 25 мм
- Захист (IEC 34-5): IP 44;
- Ізоляція (IEC 85): F;
- Кількість швидкостей: 3;
- Перемикання швидкостей: ручне.
Матеріали, що використовуються під час виробництва:
- корпуса: сплав чавуна;
- захисного екрана статора: загартована сталь;
- робочого колеса: високоміцний композит зі скловолоконною арматурою;
- вала двигуна: металокераміка;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Grundfos |
| Країна виробник | Данія |
| Максимальний напір | 5.5 м |
| Пропускна здатність | 4.2 куб.м/год |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Мінімальна температура робочої рідини | 2 град. |
| Максимальна температура робочої рідини | 110 град. |
| Вага | 2.6 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Конструктивні особливості | |
| Тип ротора | Мокрий |
| Матеріал корпусу | Чавун |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP44 |
| Встановлення насоса | Горизонтальна/вертикальна |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура навколишнього середовища | 40 град. |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Захист від перегріву | Так |
| Плавний пуск двигуна | Так |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Ширина | 102 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Діаметр роз'єму з'єднання | 1 дюйм |
| Основні | |
| Частота струму | 50 |
| Тип приєднання | Штуцерне |
| Споживана потужність (W) | 0.06 |
| Перемикання швидкостей | Ручне |
| Матеріал робочого колеса | Пластик |
| Перекачувані середи | Чиста вода |
- Ціна: 5 524 ₴

