Електрична соковичавниця Журавинка СВСП-303 універсальна (центробежна, центрифужна), яка виготовляється відповідно ДСТУ 3135.7-96 (ГОСТ 30345.7-96) використовується для приготування багатих вітамінами та смачних свіжовичавлених і для консервування соків зі свіжих овочів і фруктів як у домашніх умовах, так і на виробництві.
Продуктивність досягає до 30-40 кг/год, що є досить високим показником як для побутової електричної соковичавниці.Практичне застосування показало безвідмовну роботу повністю всіх механізмів соковичавниць Журавинка, а механічне примусове скидання віджиму дає можливість зібрати більшу кількість соку, ніж у моделях з автоматичним скиданням.
Переваги моделей із примусовим скиданням:
1. немає м'яких сіток, що виходять із ладу;
2. вищий і якісний віджим;
3. економна в електроспоживанні (порівнюючи з закордонними аналогами);
4. компактні габаритні розміри та порівняно невелика маса (зручніше використовувати хоч щодня) ;
5. Примусове скидання віджиму, що дає змогу вичавлювати сік, як кажуть "до останньої краплі".
З огляду на всі вищезазначені характеристики та те, що цей товар зроблений у Білорусі (по старих гостах), то вона є надійною, практичною й економічно обґрунтованим вибором наших покупців.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Продуктивність становить — 25 кг на годину
- Скидання м'якоті здійснюється вручну
- Кількість швидкостей — 1
- Час безперервної (постійної) роботи перевищує — 1 годину
- Споживана потужність від мережі становить -160 Вт
- Витрата електроенергії — 0,12 кВт/год
- Продуктивність — 700 г/хв
- Чистота одержуваного соку — 92%
- Ефективність вичавлювання соку — 48%
- Електроживлення від мережі — 220 В, частотою — 50 Гц
- Габаритні розміри 210х260х310
- Матеріал корпусу — пластик Маса — не більш ніж 5,5 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ОЕЗ |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Резервуар для соку | зовнішній |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 2950 об/хв |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Білий |
| Країна виробник | Білорусь |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автоматичний викид м'якоті | Ні |
| Пряма подача соку | Так |
| Захист від випадкового включення | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Комплектація | |
| Глечик для соку | Так |
| Штовхач | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 210 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип приладу | Універсальна соковижималка |
| Номінальна напруга живлення, В | 220 |
| Порційна тарілка для завантаження | є |
| Скидання м'якоті | ручний |
| Ефективність віджимання, % | 48 |
| Час безперервної роботи, хв | більше 60 |
| Чистота соку, % | 92 |
- Ціна: 3 903 ₴








