Двоконфоркова електроплита ЛЕМІРА ЕПТ2Т-2.0 220 В із вузьким теном
Плита двоконфоркова електрична Леміра застосовується для розігрівання та приготування їжі в побутових умовах.
Робоча напруга мережі цієї електричної плити 220 вольтів, Частота 50Гц. Споживана потужність максимальна 2 кВт. Ця плита обладнана вузьким двоконцевим теном, безступеневим терморегулятором потужності конфорки та світловим сигналізувальним індикатором. Відповідає класу захисту від уражень електричним струмом ГОСТ 12.2.007.0-75. Діаметр тіна 180 мм.
Електрична двоконфоркова плита Леміра з вузьким теном — це легкий, зручний, простий у користуванні, компактний побутовий прилад, який стане Вам незамінним помічником у Вашій квартирі або на дачі.
Користуйтеся із задоволенням!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Леміра |
| Варильна поверхня | електрична |
| Тип управління | Механічне |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 530 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 2кВт |
| Габаритні розміри: | 530х300х100 |
| Колір | білий, чорний |
| Маса | 2,78 кг |
| Тип Тена | двухконцевой |
| Розігрів до робочої температури | 6 хвилин |
| Діаметр конфорки | 180мм |
| Корпус | сталь холоднокатана |
| Регулятор рівня нагріву | безступінчатий |
- Ціна: 1 400 ₴




