
Газовий інфрачервоний обігрівач SUPER GAZ KH10 з балоном 25л редуктором та шлангом
16 020 ₴
- Немає в наявності
- +380 (95) 043-49-45
Комплект: Газовий інфрачервоний обігрівач SUPER GAZ KH10 з вентилятором + газовий балон 25 л Rudyy + редуктор та шланг зі штуцерами.
Пропонуємо комплект газовий інфрачервоний обігрівач Super Gaz KH10 з балоном 25л Rudyy ( має сертифікат), редуктором та шлангом- ця модель дуже зручна і гарна тим,що це повністю автономна система обігріву будь-якого приміщення. Встановлювати можна в заміських будинках, дачах, на відкритих майданчиках кафе, ресторанів і інших різних закладах.
Цікава особливість цього обігрівача SUPER GAZ KH10 - можливість одночасного інфрачервоного і конвективного теплообміну. Передня панель на корпусі - джерело теплового випромінювання, виконана з кераміки ( керамічний нагрівач). Три режими потужності, можна застосовувати для приміщення площею 60 м2.
Обігрівач працює безшумно. Редуктор, шланг і балон для газу в комплект не входять. Все це можна придбати у нас окремо.
Характеристика обігрівача
1. Потужність 1.4-2.8-4,5 кВт
2.Площа обігріву 60 м2
3. Приховане розташування газового балона усередині корпусу
4. Ергономічна Панель управління
5. Передня панель з перфорацією
6. Посилені колеса для переміщення обігрівача
7. Незалежність від електроживлення
8. Регулювання можщности - 3х ступінчаста
9. Аварійне отключениепри падінні.
10.Система контролю рівня СО211.
Балони до 25л встановлюються всередину приладу з редуктором та шлангом.
Дуже важливо провітрювати приміщення, тому що під час роботи обігрівач споживає кисень. Тому необхідно провітрювати приміщення, в яких використовується обігрівач.
Гарантія: 1 рік
Технічні характеристики
- Номінальна потужність кВт 1,4 / 2,80 / 4,50
- Номінальна витрата газу - р/год 104/207/310
- Тип палива - Пропан або пропан-бутан
- Площа обігріву, кв.м - 60
- Спосіб підпалу-пПьезоелемент
- Розміри обігрівача 33 х76 х46 см (Висота* Глибина * Ширина)
- Вага нетто, кг 9.75
Тєхнічні характеристики газового балону Rudyy 25л :
Об'єм балона 25 л
Робочий тиск 1,6 м/па
Випробування 2,5 м/па
Різь вентиля W 21.8 - 14 LH (ліва різь)
Потужність 2500 ватів
Витрата газу 220 г/год
Габаритні розміри 540 х 300 х 300 мм
Вага 10.3 кг
Комплектація
Комплект газовий Golden Lion Rudyy Пікнік- 25 л 2.5kWt
Паспорт
Сертифікат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Super Gaz |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 9 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Тип джерела енергії | Газовий |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Рекомендована площа приміщення | 60 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Стан | Нове |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 46 мм |
| Висота | 76 мм |
| Глибина | 33 |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 4.5 |
- Ціна: 16 020 ₴









