
Садовий павільон палатка 3*3 метра зі стінками та окнами
2 350 ₴
2 162 ₴
- Готово до відправки
- +380 (95) 043-49-45
Садовий намет (павільон) 3*3 метри зі стінками та вікнами захистить від палючого сонця й дощу. Також підходить для заходів на природі, вечірок та концертів, як торгова палатка.
Конструкція павільона :
- захищає від чрезмерного сонця і дощу;
- дуже простий і швидкий в монтажі, виготовлений з прочного, стійкого до дощу матеріалу.
- в комплекті 4 стени;
- трубки: 25x19 мм;
- непромокаемый матеріал PE. ПЕ 110г/м2;
- надійна і міцна конструкція;
- трубки металеві, окрашені порошковою краской в білий колір;
- всі необхідні для зборки елементів в комплекті.
Розміри:
- довжина: 3 метри;
- ширина: 3 метра;
– висота: 2,5 метра.
Павільйон виготовлений з прочного і якісного матеріалу, стійкого до дощу в межах веси. У нього прочні труби і страхові стропи, що робить його прочним і стійким
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Underprice |
| Форма підстави | Квадратна |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 3000 мм |
| Висота | 2400 мм |
- Ціна: 2 162 ₴


