Цей недорогий, але місткий побутовий лаконіч підходить для великих особистих і фермерських господарств. Одночасно ви закладіть 140 курячих яєць, гусячих — 80, качиних або індичих — 90. Завдяки належному мікроклімату, який підтримується пристроєм, виводок здорових пташенят становитиме 95%. Це дуже гарний показник.
Позитивні характеристики Сінчі Курочка Ряба з ТЕНом
- Надійна теплоізоляція забезпечена конструкцією з пінопласту, пластику та металевого каркаса. Цим же зумовлена міцність виробу, що збільшує термін експлуатації.
- Не обстукаєте мур під час перевертання яєць. Решітка, на якій вони укладені, зовні корпусу має ручку для обертання, не відкриваючи кришку.
- Високоточний цифровий терморегулятор контролює стабільність температури з мінімальною похибкою 0.1 градуса.
- ТЕНовий нагрівач рівномірно розподіляє тепло всередині.
З таким помічником ви без особливих витрат сили та часу отримаєте велику кількість свійської птиці.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Виробник | Курочка Ряба |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, Пластик |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Нагрівальний елемент | Теновий |
| Стан | Новий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Підтримка температурного режиму | Автоматичне |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Природний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.8 кг |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 140 шт. |
| Гусячі яйця | 70 шт. |
| Качині яйця | 80 шт. |
| Перепелині яйця | 300 шт. |
| Індичі яйця | 80 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴



