Якщо ви розводите домашню птицю у великих кількостях, для цього найкраще піде побутовийнич Курочка Ряба на 140 курячих яєць. Користуючись пристроєм, максимально економиться час і фізична праця. Перевага акваріума ще в тому, що пташенята з'являються практично з усіх яєць. До того ж вони міцні та здорові.
Принцип роботи ламповогонича Курочка Ряба
Розробники взяли за основу результат природного нагрівання яєць насідкою та заклали його в функції пристрою. Його робота зводиться до підтримання необхідної температури та вологості. Саме така технологія закладена в основу дії приладу.
- Тепловий режим коригується з максимальною точністю цифровим терморегулятором.
- Лампи добре прогрівають мур. Тепло рівномірно розподіляється всередині.
- Процес механічного перевороту яєць не допускає їх остигання.
- Вологість забезпечується під час випаровування води з піддона.
Пропонований варіант не обтяжить вас ціною, а послугу надасть величезну. Ви швидко, з мінімальними витратами, примножите кількість птиці на своєму підвертанні, яка принесе прибуток.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Інкубатор побутовий |
| Переворот яєць | Механічний |
| Матеріал корпусу | Пінопласт, Пластик |
| Нагрівальний елемент | Ламповий |
| Точність автоматичної підтримки температури | 0.1 град. |
| Підтримання вологості | Вільне випаровування |
| Повітрообмін | Примусовий |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 100 Вт |
| Стан | Новий |
| Середня місткість яєць | |
| Курячі яйця | 140 шт. |
| Гусячі яйця | 60 шт. |
| Качині яйця | 90 шт. |
| Перепелині яйця | 270 шт. |
| Індичі яйця | 90 шт. |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 270 мм |
| Вага | 2.5 кг |
| Діапазон регулювання температури, °З | |
| Мінімальна температура | 35 град. |
| Максимальна температура | 40 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип терморегулятора | цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 830 ₴



